Hakkımızda

Ömür Hoca Uzaktan Eğitim, 2013’ten beri Türkiye’nin birçok şehrinde verilen ÖABT derslerinin online platforma ve kaynak kitaplara dönüşmüş halidir. Hocalarımızın tamamının 2013’ten beri ÖABT dersleri vermeleri bize büyük bir tecrübeye dayanan bu avantajı sağlıyor. Uzaktan Eğitim sistemlerinin online denemeler, video hızlandırma, İOS ve Android uygulamalar ile telefondan her an erişim gibi en üst düzey teknolojilerini kullanıyoruz. Yıl boyu ders programına göre yapılan düzenli derslerden oluşan kurslarımız ÖABT sınavına hazırlıkta Türkiye’nin en iyi platformudur. Ömür Hoca Uzaktan Eğitim olarak sınavlara hazırlık kitaplarımız ile de öğrencilerin yanındayız. Kitaplarımızla hocalarımızın deneyimlerini ve uzmanlığını size basılı materyallerimiz ile ulaştırmayı amaçladık. Online derslerimiz, soru bankaları, deneme sınavları ve konu anlatım kitaplarımızla yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Neden Ömür Hoca Uzaktan Eğitimi Seçmelisiniz?

- İki ayrı hocadan dört temel beceri ve alan eğitimi ders işlenişi (Türkçe Öğretmenliği).
- Ders programına göre düzenli işleyiş.
- Sınava iki ay kala konuları bitiren ve tekrarlara başlayan sistem.

Alanında Uzman Kadro

Türkiye’nin Alanında En Uzman Kadrosu Evine Geldi. Tecrübeli Ve Uzman Öğretmenlerle Ders Yaparak En Öneli Konuları Kolayca Öğren.

Canlı Dersler

Derslere Canlı Katılabilir, Sohbet Panelinden Yazarak Öğretmenlerimize Soru Sorabilirsin. Soruların Derste Cevaplansın, Anında Tam Bir Şekilde Öğren

Prova Deneme Sınavı Modülü

Uzman Kadromuz Tarafından Hazırlanan Denemeleri Online Olarak Çöz.

Sınırsız Tekrar İzleme

İşim Çıktı Dersi Kaçırdım Diye Üzülme Canlı Ders Biter, Video Ders Başlar! Ders Sonunda Videolar Sisteme Yüklenir ve Dilediğin Zaman Dilediğin Kadar Tekrar Edebilirsin.

İletişim Kanallarımız

Her türlü görüş,istek ve önerilerinizi aşıda bulunan iletişim kanalları kullanarak veya en altta bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Telefon

0505 571 6508

MESAJ GÖNDERİN